Kadaise buvo tikima, kad kvarcinis kristalas yra dangaus dievų atsiųstas amžinasis ledas. Iki 1500 m. pabaigos daugelis mokslininkų manė, kad šis akmuo yra suakmenėjęs ledas. Iš tikrųjų kvarcinis kristalas yra mineralas, vienas gausiausių Žemės žemyninės plutos mineralų, sudarytas iš silicio ir deguonies.
Kvarcas gali būti lediškai skaidrus arba turėti intarpų, šydų, burbuliukų ir įvairių spalvų. Jis taip pat vadinamas kalnų krištolu, krištoliniu kvarcu, universaliuoju krištolu arba skaidriuoju kvarcu.

Žmonės seniausiais užfiksuotais laikais tikėjo stebuklingomis kvarco galiomis. Senovės Romos, Egipto ir Graikijos civilizacijos kvarco kristalus naudojo kaip galingus talismanus. Manoma, kad žodis kvarcas kilo iš vokiško žodžio „quarz”, o žodis kristalas – iš graikiško žodžio „krystallos”, kuris reiškia ledą.

Senovės japonai tikėjo, kad kvarcas susidarė iš baltojo drakono kvėpavimo, ir laikė jį tobulumo simboliu. Nuo viduramžių kvarcas istorijoje buvo naudojamas lietaus ritualuose, krištolinėse kaukolėse ir krištoliniams rutuliams skirtose sferose ateičiai nuspėti.

Kvarcas yra mineralas, sudarytas iš silicio ir deguonies atomų ištisinėje SiO4 silicio ir deguonies tetraedrų struktūroje, kur kiekvienas deguonis yra padalytas tarp dviejų tetraedrų, todėl bendra cheminė formulė yra SiO2.
Kvarco kristalų randama visame pasaulyje, bet daugiausia Brazilijoje ir Arkanzase (JAV).

Kalnų krištolas yra galios akmuo, kuris vertinamas kaip gydomasis akmuo. Jis žinomas kaip galingiausias mineralų karalystės gydomasis akmuo, galintis veikti bet kokią būklę. Dėl daugybės panaudojimo būdų jis vadinamas „universaliuoju kristalu”, kuris naudingas manifestavimui, gydymui, meditacijai, apsaugai ir apvalymui.
Dėl gebėjimo balansuoti kvarcas puikiai tinka aplinkai harmonizuoti ir stabilizuoti, taip pat yra naudingas romantiniuose santykiuose. Sakoma, kad jis sustiprina gydomąją energiją ir yra ypač veiksmingas esant lėtiniam nuovargiui, artritui, kaulų traumoms, depresijai, diabetui, fibromialgijai ir žarnyno sutrikimams. Taip pat manoma, kad jis gerina protinę ir fizinę energiją, ištvermę ir fizinę jėgą.
Kvarcas stiprina dvasinį augimą, dvasingumą ir išmintį. Kadangi jis nuskaidrina mąstymo procesus ir emocijas, gali padidinti įkvėpimą ir kūrybiškumą. Jis taip pat gali padėti susikaupti, mokytis ir išlaikyti tai, ko išmokstama.

Produktų nerasta.
Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights