Svajingas, hipnotizuojantis larimaras vadinamas įvairiais vardais:
„Delfinų akmuo” – žavinga ir protinga vandenyno būtybė
„Karibų jūros brangakmeniu” dėl vandenyno mėlynos spalvos bangų, primenančių vandenis netoli Dominikos Respublikos paplūdimio, kur jis buvo rastas
„Atlantidos akmuo”, nes kai kurie tiki, kad Dominikos Respublika dabar yra ten, kur buvo legendinis Atlantidos miestas.
Pranešama, kad larimarą 1916 m. atrado tėvas Miguelis Domingo Fuertesas Lorenas, tačiau jis buvo išgaunamas tik po kelių dešimtmečių, 1974 m., kai dominikietis Miguelis Méndezas ir Taikos korpuso savanoris Normanas Rillingas Barahono provincijos pakrantėje pastebėjo gabalėlį larimaro. Larimaras, pavadintas Migelio dukters Larisos ir ispaniško žodžio „mar”, reiškiančio jūrą, vardu, atspindi nepaprastą Karibų jūros grožį.

Larimaras yra reta mėlyna pektolito atmaina. Rami mėlyna spalva atsiranda dėl to, kad akmenyje kalcis pakeičiamas kobaltu, ir varijuoja nuo baltos ir šviesiai mėlynos iki žaliai mėlynos ir tamsiai mėlynos arba „vulkaninės mėlynos”. Virpančiomis baltos spalvos juostomis larimaras imituoja krištolo mėlynumo Karibų jūros vandenų bangų šukes.
Iki šiol vieninteliai žinomi didesni larimaro telkiniai yra Dominikos Respublikoje, kur jį greičiausiai brangino pirmieji vietovės gyventojai – taino indėnai. Vienintelė žinoma didelė larimaro kasykla yra atokioje kalnuotoje Dominikos Barahono provincijos vietovėje, kur vietiniai gyventojai vis dar kasa akmenį iš siaurų plyšių naudodami primityvius rankinius įrankius. Keletas nedidelių larimaro kasyklų yra Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Edgaras Keisas (Edgar Cayce), labiausiai dokumentuotas XX a. aiškiaregys, dažnai vadinamas „miegančiuoju pranašu”, kartą pastebėjo, kad dalis Atlantidos gali būti atrasta Karibuose. Be to, jis nurodė, kad ten bus rastas mėlynasis akmuo, turintis nepaprastų gydomųjų galių.
Paprastai tikima, kad larimaras yra raminantis akmuo, turintis daug neįtikėtinų gydomųjų galių. Kai kurie mano, kad jis padeda bendrauti ir yra siejamas su karūnos, širdies, trečiosios akies ir gerklės čakromis. Daugelis alternatyvių ir holistinių gydymo būdų naudoja larimarą įvairioms fizinio, emocinio ir dvasinio gydymo praktikoms.

Produktų nerasta.
Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights