Ametistas LT Parduotuvės Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, kuris įsigyja prekes Ametistas LT elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pardavėjas), ir kliento (toliau – Pirkėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

1.2. Prekes elektroninėje parduotuvėje gali įsigyti visi pilnamečiai asmenys, taip pat nepilnamečiai asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą.

1.3. Pardavėjas turi teisę keisti, taisyti ar pildyti Taisykles. Apie Taisyklių pakeitimus Pirkėjas informuojamas elektroninėje parduotuvėje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

1.4. Pirkėjas privalo supažindinti su Taisyklėmis prieš sudarydamas pirkimo-pardavimo sutartį. Pardavėjas neatsako už tai, kad Pirkėjas nesusipažino su Taisyklėmis.

1.5. Pardavėjas gali apriboti Pirkėjo naudojimąsi elektroninės parduotuvės paslaugomis, jeigu Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, pažeidžia savo įsipareigojimus.

1.6. Pardavėjas gali laikinai arba neterminuotai sustabdyti ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo, tačiau įsipareigoja informuoti Pirkėjus apie tai ne mažiau nei prieš 14 dienų.

2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas:

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą, patvirtinęs, jog susipažino ir sutinka su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“. Sutartis galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.

3. Pardavėjo teisės ir pareigos:

3.1. Pardavėjas turi teisę:

 • Apriboti, sustabdyti (nutraukti) Pirkėjo naudojimąsi elektronine parduotuve, jeigu Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, pažeidžia savo įsipareigojimus;
 • Laikinai arba neterminuotai sustabdyti ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo, tačiau įsipareigoja informuoti Pirkėjus apie tai ne mažiau nei prieš 14 dienų;
 • Keisti Taisykles;
 • Naudoti kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises;
 • Taikyti Pirkėjui nuolaidas ar akcijas.

3.2. Pardavėjas:

 • Daro pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis;
 • Grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus už prekes, jeigu prekės netenkina Pirkėjo ir yra grąžinamos pagal šias Taisykles;
 • Laikosi kitų šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų;
 • Įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per sutartyje numatytą terminą.

4. Pirkėjo teisės ir pareigos:

4.1. Pirkėjas turi teisę:

 • Pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais;
 • Atsisakyti prekių ir grąžinti jas Pardavėjui
Pažymėkite Į Viršų
 • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights