Smaragdas yra berilo klasės kristalas. Formuojasi prizminiais kristalais, kartais randamas mažų užbaigtų kristalų, panašių į piramides, formos. Smaragdas žinomas nuo seniausių laikų. Jį vertino įvairios tautos, nes tikėjo, kad smaragdas apsaugo nuo piktų dvasių, sutekia dvasios ramybę ir turi nepaprastų gydomųjų savybių, nuveja piktus sapnus ir blogas mintis, nuramina širdies plakimą. Smaragdas padeda naujai „įkvėpti” gyvenimą, atgimti kaip „feniksui iš pelenų” ir visiškai atsinaujinti. Smaragdas yra šeimyninės laimės, sėkmingos meilės ir ištikimybės akmuo. Jis stiprina tarpusavio santykius, bendravimą, partnerystę ir draugystę. Smaragdas padeda išlaikyti santykių pusiausvyrą, skatina permainas ir pastovų atsinaujinimą. Jis atveria širdį, nuramina emocijas, pripildo fizinį, emocinį ir mentalinį kūną harmoningos energijos ir išlaisvina iš negatyvios patirties, skaudžių išgyvenimų, ypač susijusių su nelaiminga ir nesėkminga meile. Naudojantis smaragdu atsigauna ir sustiprėja fizinis kūnas, veiksmuose ir poelgiuose atsiranda daugiau pozityvumo, gyvenimas darosi produktyvesnis ir vis dažniau aplanko sėkmė. Šis akmuo stiprina charakterį ir kantrybę, ištikus bėdai padeda ją nugalėti.

Jis yra ypač naudingas dirbant kolektyve, rengiant seminarus, dirbant su didele grupe, nes skatina tarpusavio bendradarbiavimą.

Smaragdas padeda gydyti infekcinius susirgimus, sinusus, plaučius, širdį, stuburą, raumenis, akį. Gerina regėjimą ir turi detoksikuojantį poveikį kepenims, naudojamas sergant reumatu, diabetu, epilepsija, yra geras priešnuodis įkandus uodui, erkei, bitei. Reikia uždėti smaragdo akmenį ant įkąstos vietos ir palaikyti apie dvidešimt minučių.

Produktų nerasta.
Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights