Apie mus

Ametistas.lt – tai Jūsų patikimas natūralių akmenų šaltinis Baltijos šalyse. Čia atrasite platų mineralų, kristalų, papuošalų, drūzų ir kitų prekių asortimentą.

Mes esame jauna, ambicinga bendraminčių komanda, kurią vienija aistra natūraliems akmenims ir mineralams. Akmenys – tai ne tik mūsų darbas, bet ir hobis, todėl į savo veiklą dedame visas jėgas ir entuziazmą.

Savo parduodamas prekes stengiamės kruopščiai atrinkti. Bendradarbiaujame tik su patikimais vakarų Europos didmeninės prekybos mineralais tiekėjais, turinčiais ilgametę patirtį šioje srityje. Dėl to galime užtikrinti aukštą savo siūlomų akmenų ir mineralų kokybę.

Mums nepriimtinas neaiškios kilmės akmenų pardavimas. Atsisakome bendradarbiauti su Azijos pardavėjais ir neaiškios kilmės internetiniais aukcionais. Visi mūsų siūlomi akmenys yra kruopščiai atrinkti ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Prekes parduodame tokias, kokias norėtume patys gauti – t.y. kaip sau. Mums svarbu ne kiekybė, o kokybė. Norime, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas savo pirkiniu ir džiaugtųsi natūralių akmenų teikiama nauda ir grožiu.

Norime atliepti Jūsų norus ir poreikius ir būti patikimu bei lojaliu Jūsų kristalų oazės šaltiniu.

Astromineraloginės konsultacijos:

Siūlome individualias astromineralogines konsultacijas, kurių metu:

  • Atsižvelgdami į Jūsų gimimo datą ir laiką, parengsime asmeninį akmenų žemėlapį.
  • Rekomenduosime tinkamiausius akmenis, atitinkančius Jūsų individualius poreikius ir siekius.
  • Patarsime, kaip taisyklingai naudoti ir prižiūrėti akmenis, kad jie atskleistų visas savo galias.

Misija

Padėti žmonėms atrasti teigiamą akmenų galią ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Siūlome aukštos kokybės natūralius akmenis, profesionalų aptarnavimą ir individualias konsultacijas, kad kiekvienas klientas galėtų rasti savo tobulą akmenį.

Vizija

Tapti pirmaujančia natūralių akmenų prekybos vieta Baltijos šalyse. Siekiame, kad Ametistas.lt taptų ne tik parduotuve, bet ir žinių centru, kur kiekvienas galėtų atrasti naudingos informacijos apie akmenų savybes ir naudojimą.

Atsakinga ir darni plėtra

Patenkinti klientai

Nemokamas pristatymas

Su meile

Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights