Fosilija – tai silicifikuotos augalų ir gyvūnų liekanos: kaulai, kriauklės, gyvūnai, vabzdžiai, žuvys, augalai patekę į tam tikras sąlygas ir virtę akmeniu. Formuojantis ir augant kristalui, jis skverbėsi ir užpildė tuščias medžio ar kriauklės erdves. Tokiu būdu akytoje kristalo struktūroje išsilaikė organinės medžiagos – augalai, gyvūnų liekanos. Dažniausiai randama kvarco grupės mineraluose, kalcite, opale, pirite, agate.

Fosilijos sustiprina jausmą, kad esate Žemės vaikai, kad planeta, kurioje gyvenate, yra visų mūsų namai. Fosilijos stimuliuoja vidinę pusiausvyrą, ramybę, padeda išlikti savarankiškiems ir tvirtiems. Sustiprina augimo ir kūrimo procesą, padeda susikurti draugišką atmosferą, mylėti gyvenimą paprastai, nesudėtingai ir skirti pakankamai laiko pamąstyti.

Poveikis kūnui: Fosilija skatina užkrūčio liaukos veiklą, gyvybingumą, raminamai veikia nervų sistemą. Gali būti naudojama gydymo procedūroms, kai yra atrofuotos kojos ir rankos, padeda spręsti viršsvorio problemas ir stimuliuoja metabolizmą.

Produktų nerasta.
Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights