Turkis formuojasi, kaip masė, gysla, pluta, stalaktitais ir labai retai nuostabios spalvos trumpais smailiais prizminiais kristalais. Jis gamtoje randamas mėlynos, žaliai mėlynos, žalios spalvos. Turkio mėlyna spalva yra vadinama turkio spalva, kuri gali būti blankesnė arba ryškesnė. Tai yra pagrindinis gerklės čakros akmuo.

Apie šį akmenį yra prirašyta daug įvairios informacijos, tačiau visi šaltiniai tvirtina, kad turkis buvo ir yra ypatingas akmuo. Turkis atspindi jausmus. Kai jausmai užblokuoti, nėra nuoširdaus juoko, bendravimo, draugiškumo arba kai jausmai liejasi kaip srauni vandeninga upė, aplinka nesupranta, kas vyksta, su jausmais kažkas negerai. Tada turkis padeda išsilaisvinti iš įvairiausių negatyvių patirčių ir jausmai pradeda tekėti normalia tėkme. Turkis sužadina kūrėjo dvasią ir iškelia vidinius lobius, skatina kovotojo, lyderio savybes. Šis akmuo skatina drąsą ir nepriklausomybę ir padeda siekti pačių gražiausių tikslų. Turkis ramina protą, balansuoja emocionalumą, padeda bendrauti su fiziniu ir dvasiniu pasauliu, stiprina draugystę ir ištikimybę.

Gydo kvėpavimo takų ir plaučių ligas, stiprina širdį, imuninę sistemą, atkuria audinius, skatina maistinių medžiagų įsisavinimą, gydo virusinę infekciją, podagrą, reumatą, skrandį, mažina skausmą, kai raumenis traukia mėšlungis, teigiamai veikia akis, gydo kataraktą, padeda nuo pervargimo, prakaitavimo, nuima įtampą, teigiamai veikia lytinių organų veiklą. Turkis stabilizuoja nuotaikų kaitą, kai kamuoja depresija, atmosferos poveikis ir panika.

Produktų nerasta.
Pažymėkite Į Viršų
  • Meniu
Uždaryti
Home
0 Wishlist

Jūsų Krepšelis Tuščias 0

Uždaryti

Pirkinių krepšelis yra tuščias!

Tęsti Apsipirkimą

Verified by MonsterInsights